درباره ما

بهین طعام، پیشگام در واردات و توزیع محصولات حیوانات خانگی در ایران می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران واقع شده است و با همراهی تیمی کارآمد در تهران و تمامی شهرستان ها فعال است.

شرکت بهین طعام در سال ۱۳۸۹ با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز و ارائه بهترین ها در زمینه محصولات حیوانات خانگی در ایران تاسیس شد. توزیع این محصولات هم اکنون به صورت گسترده به کلیه مراکز دامپزشکی از جمله کلینیک ها، بیمارستان ها، داروخانه ها و پت شاپ ها توسعه یافته است. با هدف دستیابی به رضایتمندی حداکثری مشتری، بهین طعام با داشتن امکاناتی از قبیل انبار مکانیزه، ناوگان پخش و توزیع، واحدهای مالی، بازرگانی، فروش (مشتمل بر بازاریابی، تحقیقات و توسعه، آموزش و خدمات پس از فروش) مفتخر به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در دسترس بودن هرچه راحت تر و سریعتر کلیه محصولات و خدمات است

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

ماموریت

ماموریت بهین طعام واردات خوراک و وسایل حیوانات خانگی برای برآورده کردن نیازهای اولیه و تخصصی آنها می باشد.

هدف والای ما ایجاد رقابت پویا در بازار، بالا بردن سطح کیفی زندگی حیوانات خانگی و رضایت صاحبان آنها ست.

ارزش ها:

  • صداقت
  •  تواضع و فروتنی
  •  عزم راسخ برای رسیدن به کمال

چشم انداز:

  • محصولات: ارایه رنج کاملی از خوراک و محصولات حیوان خانگی
  • شرکا: ایجاد شبکه ای شفاف با مشتریان و تامین کنندگان
  • بهره وری: رشد فزاینده به عنوان سازمانی پویا
  • نیروی انسانی: ایجاد محیطی مناسب برای افرادی که می توانند قابلیتهای خود را ارایه کنند

دکتر مهدی منفرد

موسس و مدیرعامل

بنیان گذار

بنیان گذار و مدیرعامل شرکت مشاورین بهین طعام ملل، جناب آقای دکتر مهدی منفرد، دارای مدرک دکترای حرفه ای دامپزشکی و دکترای تخصصی  بهداشت مواد غذایی از دانشگاه تهران می باشند. فعالیت ایشان به صورت سنتی و خارج از غالب شرکتی از سال ۱۳۷۶ با پخش شامپو پت و لوازم جانبی حیوانات خانگی و واکسنهای مربوطه آغاز گردید. به پشتوانه سالها تجربه ارزشمند و شناخت از بازار ایران در سال ۱۳۸۹ شرکت بهین طعام را تاسیس کرد و با مطالعه دقیق بازار جهانی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر اروپایی نمود. هم اکنون شرکت بهین طعام با به کارگیری متد های روز مدیریتی ، پشتکار و جدیت،  پیشگام در واردات و توزیع محصولات حیوانات خانگی در ایران می باشد.