کمپانی آنیموندا در سال ۱۹۹۱ در آلمان تاسیس شد و با اینکه شرکت نسبتا جوانی است اما امروزه یکی از قویترین شرکت های تولید کننده در صنعت خوراک حیوانات خانگی می باشد.
تمامی محصولات این کمپانی مطابق با استانداردهای روز دنیا که برای تهیه غذای انسانی بکار می رود تولید شده و مواد خام اولیه موجود در این غذاها تحت نظارت دقیقی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

هدف اصلی این کمپانی تولید محصولاتی می باشد که تامین کننده سلامت حیوان بوده و در عین حال رضایت صاحبین حیوانات را نیز جلب کند. خوشبختانه با توجه به محبوبیت بالای این غذا ، امروزه محصولات این کمپانی در بیش از ۳۵ کشور دنیا به فروش می رسد و سهم بزرگی از بازار غذای پت را بخود اختصاص داده است.
لاین تولید غذاهای درمانی این شرکت تحت عنوان INTEGRA PROTECT نیز از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و امروزه توسط بسیاری از دامپزشکان توصیه می شود.

دسته بندی محصولات آنیموندا

neues_Logo_animonda_VomFeinsten_2015_dunkler-oSchatten

خوراک های کاسه ای ووم فیستن

غذاهای ووم فیستن مخلوطی از انواع گوشت و سس سبزیجات بوده که دارای طعمی بسیار مطبوع و لذیذ برای سگ ها و گربه ها می باشد. در پروسه تولید این غذاها از هیچگونه طعم دهنده، رنگ و نگهدارنده مصنوعی، سویا و قند استفاده نشده است. همچنین این لاین دارای غذاهای بدون غلات بوده که برای حیواناتی که دچار آلرژی غذایی ناشی از مصرف غلات می باشند گزینه مناسبی است. این خوراک های کاسه ای در ۱۲ طعم برای سگ ها و ۲۷ طعم برای گربه ها عرضه شده است.

neu_Logo_Carny

کنسروهای کارنی مخصوص گربه

غذاهای کارنی به دلیل داشتن مخلوطی از گوشت های مختلف دارای طعمی بسیار مطبوع و لذیذ برای گربه ها می باشد. در پروسه تولید این غذاها از هیچگونه طعم دهنده، رنگ و نگهدارنده مصنوعی، سویا و قند استفاده نشده است و تمامی کنسروهای کارنی بدون غلات می باشد، از این رو حتی برای گربه هایی که دچار آلرژی غذایی ناشی از مصرف غلات می باشد گزینه مناسبی است. این کنسروها در ۲۱ طعم مختلف برای سه بازه سنی بچه گربه، گربه بالغ و گربه پیر عرضه شده است. همچنین این لاین دارای غذای های کارنی اوشن بر پایه ی گوشت دریایی می باشد که علاوه بر طعم بسیار لذیذ سرشار از امگا ۳ بوده و منجر به کاهش ریزش مو و درخشندگی موها می گردد.

Rafine-logo

پوچ، خوراک کاسه ای و غذای خشک رافینه مخصوص گربه

غذاهای رافینه در سه فرم خوراک کاسه ای، پوچ و غذای خشک عرضه می شود:
پوچ های این لاین در ۱۴ طعم مختلف برای بچه گربه و گربه بالغ موجود می باشد. این پوچ ها حاوی سس و ژله بوده که سبب خوشمزه تر شدن غذا می گردد. غذاهای خشک این لاین نیز دارای دانه های مغز دار می باشد که علاوه بر قوام ترد، طعم فوق العاده ای برای گربه ها دارد و در سه طعم متفوت عرضه می شود.خوراک های کاسه ای رافینه نیز تحت عنوان “رافینه پتیت” در سه طعم متنوع موجود می باشد.

GranCarno-original-logo-w

کنسروهای گرن کارنو

غذاهای گرن کارنو به دلیل داشتن مخلوطی از گوشت های مختلف دارای طعمی بسیار مطبوع و لذیذ برای سگ ها می باشد. در پروسه تولید این غذاها از هیچگونه طعم دهنده، رنگ و نگهدارنده مصنوعی، سویا و قند استفاده نشده است و تمامی کنسروهای گرن کارنو بدون غلات بوده، از این رو حتی برای سگ هایی که دچار آلرژی غذایی ناشی از مصرف غلات می باشد گزینه مناسبی است. این کنسروها در ۱۳ طعم مختلف برای دو بازه سنی توله سگ و سگ بالغ عرضه شده است.

integra
animonda-INTEGRA-PROTECT-Logo-CMYK

غذاهای درمانی اینتگرا

غذاهای درمانی اینتگرا به دلیل کیفیت بالا، روزانه توسط دامپزشکان آلمانی تجویز می شود. این لاین دارای غذاهایی مخصوص بیماری های رایج در جمعیت سگ ها و گربه ها می باشد که تمامی نیازهای آن ها را در زمان بیماری تامین می کند.غذاهای درمانی اینتگرا به دلیل داشتن مقادیر کم چربی و کالری برای سگ ها و گربه های دارای اضافه وزن و چاق نیز مناسب می باشد. این غذا فاقد غلات بوده و منجر به ایجاد آلرژی گوارشی در حیوان نمی شود.

brocconis-logo

کنسروهای بروکنیز

این لاین دارای غذاهایی مخصوص سگ و گربه با طعمی فوق العاده و قیمتی مقرون به صرفه در مقایسه با سایر برندهای موجود در بازار بوده، که در وزن ۴۰۰ گرم برای گربه و وزن ۱۲۴۰ برای سگ عرضه می شود.