کمپانی نام آشنای دکتر کلودرز با بیش از یک قرن تجربه و با بهره گیری از جدید ترین متد های علمی و بروز دنیا، یکی از مطرح ترین تولید کنندگان مکملهای غذایی ، محصولات بهداشتی و انواع خوراک مرطوب و خشک حیوانات خانگی در کشور آلمان است.
دلیل تمایز محصولات دکتر کلودرز نسبت به محصولات شرکتهای دیگر، استفاده از مرغوب ترین و بهترین مواد اولیه می باشد. از دیگرعوامل موفقیت های استراتژیک این شرکت سیستم پخش منسجم آن در کنار تولید بوده که به همراه کنترل کیفی بسیار دقیق محصولات در پروسه تولید (توسط خود این شرکت و موسسات معتبر خارج از این مجموعه)، دکتر کلودرز را تبدیل به یکی از پیشگامان این صنعت نموده است.
تحقیقات علمی مستمر که در دپارتمان تحقیقات و توسعه دکتر کلودرز انجام می پذیرد محصولات این شرکت را از رقبای خود کاملا متمایز نموده و همین امر این شرکت را در بازار جهانی در رده برترینها قرار داده است.
به دلیل دقت در به کارگیری  تکنولوژی روز در تولید محصولات، دکتر کلودرز موفق به دریافت لوح افتخار در زمینه توسعه محصول، تولید و پخش از سازمان بین المللی غذا در سال ۲۰۱۰ گشته است.

این درحالیست که شرکت بهین طعام این افتخار را دارد که به صورت انحصاری محصولات فوق تخصصی این شرکت را وارد و به مصرف کنندگان ایرانی با هدف ارتقا کیفیت محصولات موجود در بازار ایران و شناساندن محصولات تخصصی به آنها توزیع نماید.
شرکت دکتر کلودرز محصولات خود را در دسته بندیهای زیر عرضه می دارد:
مکملهای غذایی
محصولات بهداشتی و آرایشی
محصولات ضد کک و کنه
تشویقی های ۱۰۰ درصد طبیعی
غذاهای مرطوب و خشک
خوراکهای درمانی

دسته بندی محصولات دکتر کلودرز

مکمل های غذایی

مکمل های غذایی فراورده هایی هستند که به صورت خوراکی مصرف می شوند و قرار است تکمیل کننده رژیم غذایی باشند که این عناصر رژیمی شامل ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه، گیاهان و مشتقات آن ها، آنزیم ها و متابولیت ها هستند.

این فراورده های غذایی بسته به شرایط و نیاز حیوان تجویز می شود. اما باید توجه داشته باشید که حتی بهترین و باکیفیت ترین غذاهای تجاری نیز نمی تواند تمامی نیازهای تغذیه ای حیوان را برطرف سازد و با بیشتر کردن حجم غذاهای مصرفی نیز نمی توان این مشکلات را در حیوان برطرف ساخت چه بسا که این افزایش حجم غذا برای حیوان مضر بوده و منجر به اضافه وزن و چاقی در حیوان می شود. از این رو استفاده روزانه مکمل ها در رژیم غذایی حیوان ضروری و حیاتی می باشند. شرکت دکتر کلودرز این مکمل های غذایی را بصورت جداگانه برای سگ و گربه تولید کرده است.

این مکمل ها شامل:

  • محصولات تقویت کننده پوست و مو برای داشتن موهای سالم براق و نرم
  • محصولات تقویت کننده سیستم ایمنی بدن
  • محصولات تقویت کننده استخوان، مفاصل، دندان و تاندون ها
  • محصولات افزایش دهنده سلامت عمومی و شادابی حیوان
  • محصولات تامین کننده انرژی مورد نیاز بدن
  • محصولات تقویت کننده سلامت دستگاه گوارش

غذای مرطوب

غذای مرطوب به دلیل داشتن رطوبت بالا بایستی بخش مهمی از جیره غذایی روزانه حیوان را شامل شود. غذاهای مرطوب دکتر کلودرز در دو فرم خوراک کاسه ای و کنسروی با طعم های گوناگون عرضه می شود. استفاده دراز مدت از این کنسروها سلامت و نشاط حیوانتان را تضمین می نماید. این غذاها دارای دو لاین غذای روزانه و درمانی بوده که لاین غذای روزانه به دو بخش غذاهای سوپرپرمیوم و پرمیوم تقسیم می شود که دارای خواص زیر می باشند:

  • کنسروهای حاوی مواد تقویت کننده استخوان و مفاصل 
  • کنسروهای حاوی ترکیبات تقویت کننده پوست و مو
  • کنسروهای حاوی ترکیبات تقویت کننده سیستم ایمنی بدن
  • کنسروهای حاوی مواد پروبیوتیک جهت تنظیم عملکرد دستگاه گوارش 
تشویقی

برای سگ ها و گربه ها چه چیزی می تواند خوشمزه تر از غذای روزانه شان باشد؟ بله درست است؛ “تشویقی”! البته یک تشویقی خوشمزه و سالم.

شرکت دکتر کلودرز دارای طیف وسیعی از تشویقی هایی با طعم های بسیار متنوع بوده که از ۱۰۰ % گوشت طبیعی ساخته شده اند. این تشویقی ها با داشتن چربی و قند پائین و وجود پروبیوتیک ها و مخمر بتاگلوکان بسیار سالم می باشند و در ساخت آنها از هیچ رنگ یا نگهدارنده مصنوعی استفاده نشده است. دسته بندی تشویقی های دکتر کلودرز شامل موارد زیر می باشد:

۱-لاین هایپرمیوم

۲-لاین حاوی گوشت محلی

۳- لاین دنتال

۴- لاین تشویقی های مخصوص training

۵- لاین تشویقی های تیوپی

آرایشی و بهداشتی

علاوه بر تغذیه، بهداشت پوست و موی حیوان نیز برای صاحبین حیوانات خانگی مهم می باشد. از این رو محصولات بهداشتی دکتر کلودرز به شما کمک می کند تا بتوانید مشکلات مربوط به پوست و موی حیوان خود را کاملاً تحت کنترل داشته باشید.
از لوسیون پاک کننده چشم گرفته تا اسپری دندان و شامپوها در اختیار شما صاحبین عزیز قرار گرفته تا به کمک این ها بتوانید ظاهری زیبا و درخشان را به حیوانتان هدیه دهید. از طرفی تمامی محصولات این لاین دارای اسیدیته ای متناسب با پوست حیوانتان می باشد.

بهداشت محیط

داشتن حیوان خانگی با اینکه بسیار لذت بخش می باشد اما مسئولیت و کار زیاد را نیز برای صاحب حیوان به دنبال دارد. از تمیز کردن ادرار و مدفوع در زمان تولگی گرفته تا بروز استفراغ و علامت گذاری در زمان بلوغ، همیشه و همیشه نیاز به محصولاتی جهت تمیز کردن خانه می باشد. برای این قبیل مشکلات کمپانی دکتر کلودرز راه حل های ویژه ای دارد. شما می توانید با استفاده از محصولات این لاین، بخصوص اسپری هایی با قدرت پاک کنندگی بالا و از بین برنده قوی بوی ادرار و مدفوع، نگهداری از حیوان خانگی را به تجربه ای خوشایند برای خود تبدیل کنید. 

ضد کک و کنه

چه کسی دیدن کک و کنه را روی بدن حیوان خانگی اش دوست دارد؟ چه کسی دوست دارد که حیوان خانگی اش با محصولات شیمیایی مضر درمان بشود؟ هیچکس!!!
به همین منظور کمپانی دکتر کلودرز رنج وسیعی از محصولات ضد کک و کنه را که حاوی ترکیبات کاملا طبیعی و گیاهی برای از بین بردن کک و کنه بوده را تولید نموده است، که به هیچ عنوان برای حیوان سمی نبوده و بدون بروز هیچ گونه عوارض جانبی سبب از بین رفتن کلیه ی انگل های خارجی روی بدن حیوان می شود.