شرکت جوسرا بیش از ۷۰سال در زمینه ی مواد غذایی حیوانات، تحت نظر بهترین متخصصین تغذیه با جدیدترین متد روز دنیا فعالیت داشته و به موفقیت و پیشرفت چشمگیری دست یافته است. هدف شرکت، پیشرفت روز افزون و مداوم محصولاتی با کیفیت می باشد که بر پایه ی نوآوری ، مسئولیت پذیری و افزایش ایمنی در تولید، استوار است.

تاریخچه شرکت جوسرا

جوزف و پائولین ارباچر کمپانی جوسرا را در زمان جنگ جهانی دوم در روستای ویل باچ در جنوب فرانکونیا آلمان تاسیس کردند. جوسرا دارای تاریخچه تاثیر گذار و بسیار موفق از گذشته تا به امروز می باشد.
یک غذای کامل، علاوه بر طعم خوب، باید قابلیت هضم بالا داشته باشد و تمامی نیازهای تغذیه ای حیوان را فراهم نماید. از این رو محصولات کمپانی جوسراتحت نظر بهترین متخصصین و با به روزترین متد ها، تولید می شود. بهترین مواد خام اولیه، مهمترین ضامن کیفیت محصولات جوسرا می باشد.

بهترین مواد اولیه خام – اساس تضمین کیفیت کمپانی جوسرا

در تولید غذای پرمیوم سگ و گربه، شرکت جوسرا از مواد اولیه سالم و باکیفیت بالا استفاده می کند. ترکیبات دستکاری شده ژنتیکی، سویا، رنگ، نگهدارنده و طعم دهنده های مصنوعی در محصولات این شرکت وجود ندارد.
گوشت مورد استفاده در این غذاها، گوشت محلی باکیفیت بالا یا همان گوشت استفاده شده برای تامین نیازهای انسانی ( نه گوشت های وارداتی) می باشد. برای حفاظت از جمعیت ماهی های سالمون وحشی، این شرکت از سالمون های پرورشی در غذاها استفاده می کند.

آزمایشگاه جوسرا با بیشترین ایمنی در محصولات

شرکت جوسرا، کیفیت ، میزان بهداشت وسلامت محصولات خود را تضمین می کند. این کمپانی قبل از تولید غذای خشک، مواد خام اولیه را در مجهزترین آزمایشگاه ها و با بروزترین متد، تحت آنالیز قرار داده سپس بعد از اتمام پروسه تولید، غذای خشک مجدد مورد آزمایش قرار می گیرد تا از صحت و کیفیت غذا اطمینان حاصل شود.
در این آزمایشگاه ها متخصصین شیمی، زیست شناسی و تکنسین های آزمایشگاهی دست به دست هم داده تا محصولاتی با کیفیت و طعم بسیار عالی برای حیوانات فراهم شود.
غذای با کیفیت، ضامن سلامت و درخشندگی پوست و موی حیوان می باشد. شما همواره می توانید به غذای جوسرا به عنوان غذایی باکیفیت عالی، قابلیت هضم بالا، خوش طعم و تامین کننده تمامی نیازهای غذایی حیوانتان، اعتماد نمایید.

شرکت جوسرا ، اولین کمپانی دریافت کننده ی گواهی DLG از سازمان کشاورزی ودامی آلمان:

از فوریه ۲۰۱۳ کمپانی جوسرا به عنوان اولین دریافت کننده گواهی DLG از سازمان کشاورزی و دامی آلمان شناخته شده است. طبق این گواهی، کلیه محصولات جوسرا برای موارد زیر مورد آزمایش قرار می گیرد:
*بررسی کیفیت مواد خام اولیه بکار رفته در غذای جوسرا
*آنالیز کامل محصولات نهایی تولید شده
*بررسی گواهی کیفی محصول
*بررسی راهنمای تغذیه کلیه غذاها

دسته بندی محصولات جوسرا

غذای خشک سوپرپریموم جوسرا مخصوص سگ

لاین مینی: غذاهای خشک مخصوص سگ نژاد کوچک

غذای های خشک مینی ول و مینیزبست، مخصوص توله سگ و سگ بالغ نژاد کوچک با دانه بندی ریز می باشد که کلیه نیازهای غذایی سگ ها را از تولگی تا بلوغ تامین می کند.

mini
daily

لاین دیلی: غذاهای خشک سگ مخصوص مصرف روزانه

این لاین کلیه نیازهای غذایی روزانه نژادهای کوچک، متوسط و بزرگ را تامین کرده و دارای طعم های متنوع و بسیار مطبوع با دانه بندی متناسب سن و نژاد بوده که حتی برای سخت پسندترین و بدغذاترین سگ ها نیز مناسب می باشد.

لاین اسپشیال: غذاهای خشک مخصوص سگ با نیازهای خاص 

این لاین با داشتن ترکیبات ویژه ،مخصوص توله سگ و سگ بالغی می باشد که دارای نیازهای غذایی ویژه ای بوده و در نتیجه بایستی غذایی را مصرف کند که تامین کننده کلیه نیازهای غذایی حیوان در این مرحله از زندگی اش باشد.

special
premium-dog

غذای خشک پریمیوم جوسرا مخصوص سگ

غذای خشک پرمیوم جوسرا دارای فرمولاسیون ویژه جهت رشد و تکامل استخوانها و عضلات در توله سگ و سگ های بالغ می باشد و نسبت مناسب وکافی از کلسیم به فسفر در کلیه این غذاها رعایت شده است. تمامی غذاهای این لاین در وزن های بالا تولید شده است.

غذای خشک پریمیوم باوارو جوسرا مخصوص سگ

این لاین از محصولات جوسرا دارای وزن بالا و تفکیک شده بر اساس نوع فعالیت و انرژی مورد نیاز هر سگ تولید شده است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مخصوص این لاین مراجعه کنید.

bavaro

غذای خشک سوپرپریمیوم جوسرا مخصوص گربه

این لاین دارای انواع غذاهای خشک برای بچه گربه، گربه های بالغ و گربه های مسن می باشد و تمامی نیازهای غذایی گربه ها را در تمام سنین و با انواع شرایط بدنی پوشش می دهد. این غذاها دارای مواد اولیه بسیار خوش طعم و با قابلیت هضم بالا می باشد و اسیدهای چرب موجود در این غذاها سبب درخشندگی مو حیوان می گردد.

super-premium-cat
premium-cat

غذای خشک پریمیوم جوسرا مخصوص گربه

این لاین تامین کننده ی تمامی نیازهای غذایی گربه های بالغ بوده که برای گربه های داخل و خارج منزل مناسب می باشد. در تولید این غذا از هیچ گونه افزودنی، رنگ و نگهدارنده ی مصنوعی استفاده نشده است و کلیه محصولات این لاین  بدون سویا، قند و مواد لبنی می باشد.