شرکت پرآوازه استفان پلاست در سال ۱۹۶۴ میلادی در ایتالیا شروع به تولید محصولات پلاستیکی کرد.
از جمله خطوط تولید این شرکت مجموعه ای از محصولات مخصوص حیوانات خانگی می باشد که شامل باکس حمل با مجور پرواز، ظروف آب و غذا، انواع توالت گربه و سگ، جای خواب و … است.

این مجموعه موفق به دریافت گواهینامه های ذیل گردیده است:
۱- گواهی کیفی ISO9001 در زمینه توسعه
محصول منطبق با استانداردهای سیستم کنترل
کیفیت
۲- گواهی کیفی OHSAS 18001 مطابق با
استانداردهای سلامت شغلی و بهداشت حرفه
ای OSH
۳- گواهی کیفی ۱۴۰۰۱ برای حفاظت از محیط
زیست و جلوگیری از ایجاد آلودگی

شرکت بهین طعام مفتخر است به عنوان نماینده انحصاری، محصولات این شرکت را برای اولین بار در بازار پت ایران عرضه نماید.

دسته بندی محصولات استفان پلاست

باکس حمل و نقل

وقتی بخواهید با حیوان خانگی تان به سفر بروید نیاز دارید تا حیوان را در یک باکس امن نگاه دارید. همچنین برای سفرهای هوایی بایستی باکس حیوان شما استانداردهای لازم برای پرواز را داشته باشد. در اینجا طیف وسیعی از باکس های حمل و نقل گالیور در سایزهای مختلف وجود دارد که تمامی استانداردهای لازم جهت سفر را دارا می باشند.

جای خواب

این جای خواب های زیبا و راحت دارای کفی استاپ دار بوده که مانع از لغزیدن آن روی سطوح می شود. از این محصول می توان به عنوان وان حمام نیز استفاده نمود. همچنین منافذی که در کف این محصول طراحی شده علاوه بر تهویه رسانی باعث می شود تا در حین شست و شو، آب داخل آن جمع نشود.

ظرف آب و غذا

هر سگ یا گربه ای نیازمند ظرف مخصوص و جداگانه برای آب و غذا می باشد. در این بخش انواع ظروف غذا با رنگ بندی متفاوت بصورت تکی و دوقلو، با کفی استاپدار موجود است.

توالت و لوازم جانبی

اگر گربه شما در ظرف توالتش راحت نباشد و یا نتواند به راحتی از آن استفاده کند، به احتمال بسیار زیاد در خارج از ظرفش دستشویی میکند. پس انتخاب توالت مناسب برای گربه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در این بخش انواع توالت مسقف و غیر مسقف با رنگ بندی و طراحی های متنوع موجود می باشد.