شرکت بنتاش بنتونیت یکی از بزرگترین شرکتهای ترکیه ای تولید کننده خاک گربه سفید رنگ با تمرکز بر بازار اروپا و دیگر نقاط جهان می باشد. برند اصلی این شرکت با نام “ون کت”   VAN CAT  با دانه های سفید می باشد. از ویژگیهای این خاک فوق العاده لطیف، قدرت جذب بسیار بالا و کنترل قوی بوی بد می باشد.
بنتاش بنتونیت با بهره گیری از لابلاتوارهای حرفه ای خود برای آزمایش کردن فرمول های مختلف و جوابگویی به نیازهای بازار، همچنین با استفاده از مواد اولیه مرغوب از معادن متعلق به این شرکت، به عنوان یکی از متخصصین در زمینه تولید خاک گربه با کیفیت بالا محسوب میشود. این شرکت دارنده ی گواهی ایزو ۹۰۰۱ سال ۲۰۰۸ و گواهی استاندارد کیفی از انیستیتو استاندارد ترکیه می باشد.
 تمامی مراحل استخراج، تولید و ارسال به مشتریان با کنترل بسیار دقیق کیفی پرسنل حرفه ای این شرکت، با هدف ارتقاء رضایت مشتری و ارائه راه حل و نوآوری صورت می پذیرد.

ظرفیت تولید:
در داخل کارخانه ظرفیت تولید سالیانه ۴۵۰۰۰ تن، ظرفیت بخش خشک سازی ۱۰۰۰۰۰ تن و ظرفیت بسته بندی خاک گربه ۲۵۰۰۰ تن در سال می باشد.

مشخصات محصول:
تولید شده از بنتونیت ۱۰۰ درصد طبیعی و سفید / رنگ سفید طبیعی / بسیار پوشالی / کنترل کننده ی بوی بد / ظرفیت جذب ۳۰۰ درصدی / ۹۹.۹ درصد بدون گرد و غبار / دوستدار محیط زیست و طبیعت / آسانی در استفاده و راحت برای  دور ریختن / کم مصرف / بدونه ایجاد نم

خاک گربه

یکی از مهمترین نکاتی که در رابطه با نگهداری گربه ها در خانه بایستی مدنظر داشته باشید، انتخاب خاک توالت مناسب می باشد. خرید خاک خوب برای گربه یکی از عوامل تاثیرگذار در بهداشت گربه و اطرافیان گربه محسوب می شود.

خاک های ون کت با ۷ رایحه متفاوت و بسیار خوش بو علاوه بر بوی بسیار مطبوعی که برای حیوان و اطرافیانش ایجاد می کند، دارای خواص آنتی باکتریال و ضد قارچی بوده که مانع از بروز بیماریهای قارچی و عفونی در حیوان و انسان می شود.
از طرفی بدلیل قابلیت بالای این خاک در جذب رطوبت، بعد از هربار ادرار یا مدفوع کردن توسط حیوان، خاک به ادرار و مدفوع می چسبد و ایجاد یک گلوله کرده که میتوان براحتی آن را برداشته و در سطل زباله بیندازید.
از آنجائیکه این خاک جاذب بوی نامطبوع ادرار و مدفوع نیز هست لذا شما می توانید مدت زمان طولانی تری از خاک استفاده کنید و مصرف آن برای شما از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون بصرفه خواهد بود. همچنین دانه های این خاک هیچ گونه گرد و غباری تولید نکرده و به همین دلیل برای حیوان و صاحبش ایجاد آلرژی نمی کند. این خاک ها در بسته های ۱۰ کیلوگرمی و در ۷ رایحه: پرتقال، آلوئه ورا، پودر بچه، صابون فرانسوی، طبیعت، وانیل و لوندر عرضه می شود.